• Şimdi burada ve birlikte hayatı güzelleştirmek #işinizikolaylaştırıyoruz

SIKÇA SORULAN SORULAR

Türkçe “Artı 3” isim hakkı alındığı için, “Plus Three” olarak kurumuştur. Kendimize, çevremize ve yerküremize artı üç değer sunmak hayaliyle 2016’da resmi olarak kurulmuştur.

Farkımız; misyonumuz, tasarım fabrikamız ve takım olarak paydaşlarımıza sağladığımız güvenilir hizmetlerimiz.

Yaptığımız işlerin sonuçlarından sorumluluk alıyoruz. Koçluk bakışıyla insan odağında özgün çözümler sunarak +3 değer katıyoruz.

Kurumlar, profesyonel ve kişisel gelişimlerini önemseyenler, farklı meslek grupları ve öğrenciler.

Kollektif iş modeli ile çalışmakta ve farklı çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır.

Çözüm ortaklarımızla alanda ve uygulamada her zaman iş birliği içinde çalışıyoruz.

Kurum kültürüne uyumlu, kazanım ve deneyim odaklı “power skills” eğitimler, gelişim ve finans workshopları, eğitimleri ve programları vermekteyiz.  Tasarım Fabrikası ile özgün tasarlanmış eğitimler, workshoplar ve programlar vermekteyiz.

Finans eğitim içeriklerimiz vaka analizleri ve güncel örnekleri içermektedir.

Evet, Tasarım Fabrikası’nda bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Paranızı daha doğru yönetebilmeniz için hazırlanmış içeriklerden oluşmaktadır.

Evet. Kurumsal Koçluk hizmetimiz var.  Değerlendirme sonucundaki gelişim alanları dikkate alınarak ve “Koçluk Sözleşmesi” çerçevesi belirlenerek yapılmaktadır.

Yaşamınızda kendi kontrolünüzde olan tüm konulara dair koçluk alabilirsiniz. Örnek; Yetkinlik bazlı, Kariyer, Farkındalık, Gelişim, Kurumsal Hedefler, Potansiyel.

Tanışma görüşmesi maksimum 2 saat ve sonraki görüşmeler 1 saat sürmektedir.

Zoom, webex, Team’s platformlarında gerçekleşir. Her görüşme kendi içinde bir özgünlük, çeşitlilik ve işleyiş barındırır.

Çok kolay; web sitemiz iletişim formu,  +90 232 464 18 35 telefonu ya da  info@plus3three.com email adresinden randevu alabilirsiniz.

Kişiler, kurumlar ve toplulukların ihtiyaçlarını karşılayan özgün ve etkili süreçlerin tasarlandığı, bilginin davranışa kolaylıkla dönüştüğü ürünler sunan bir fabrikadır.

POY® metotları ve araçları temelli tasarımlar yapılır. Covid-19 ile birlikte değişen dünyamızın ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulmuştur.

2006 yılından itibaren Kişisel Gelişim sektörüne araçlar üreten lider bir kuruluştur. Bireyler, profesyoneller ve kurumlar sorunları tespit etmek, çözüm üretmek için POY® araçlarını kullanır.

POY® Academy birinci seviye başlangıç eğitimidir. 3 yarım gün online yapılmaktadır. POY® dünyasının nasıl çalıştığını öğrenirsiniz. POY® kartlarına sahip olursunuz.

POY® oyunları “The Coaching Game, Punctum ve FACES” ile sonuçlara ulaşmak renkli, keyifli bir o kadar da güçlü bir biçimde gerçekleşir.  Oyunlarımızı POY® Türkiye web sitesinden satın aldıktan sonra bizlerden randevu almanız yeterli.

Punctum ile RDV yaratıcı koçluk atölyeleridir. Katılım ücretsizdir. Karşılıksız olarak birine iyilik yaparak #iyilikyapiyilikbul hareketini canlandırmak hedeflenmiştir.

İzmir Alsancak Vapur İskelesinin karşı sokağındayız.

Çok kolay; +90 232 464 18 35 , 0 541 27920 98, info@plus3three.com, instagramfacebook-linkedin hesaplarımızdan ulaşabilir ya da ofisimize bir kahve molasına bekleriz.