• Şimdi burada ve birlikte hayatı güzelleştirmek #işinizikolaylaştırıyoruz

Takımımız

PLUS THREE TAKIMI

SALİH KAYIHAN

  | Profesyonel Koç  |  Points of You® Explorer |  Eğitmen |  Tasarımcı |  

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Salih Kayıhan, daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Kariyeri boyunca, Delta&Gulf Oil konsorsiyumunda Saha Satış ve Saha Yatırım Müdürü, Jotun Boya’da Saha Satış Yöneticisi, Coca-Cola İçecek’te sırasıyla Saha Satış Yöneticisi, Eğitmen, Yetkinlik ve Liderlik Gelişim Süreç Tasarım Uzmanı & Gelişim Koçu olarak çalışmıştır. 6 Sigma Green Belt olarak Lean Six Sigma metodolojisini de kullanarak operasyonel verimlilik ve sürekli gelişim odaklı projeler yönetmiştir.

ICF ACTP Profesyonel Koçluk Sertifikasyonunu Flow Coaching International’ da tamamlayıp FCPC ünvanını alarak Profesyonel Koç olan Salih, aynı zamanda “BAU Mezunlar Derneği” & “ÇYDD” & “Kariyer Melekleri” ve “Peryön” gibi birçok dernek tarafından yürütülmekte olan “Mentorluk” programlarına dahil olup üniversite son sınıf öğrencilerine mentorluk yapmaktadır. EMCC (European Mentoring & Coaching Council /Avrupa Yönderlik ve Koçluk Derneği) İzmir Bölgesinde farklı projelerde yer alarak değer katmaya devam etmektedir.

Kurucusu olduğu, Ulusal&Uluslararası bir çok firmanın Eğitim ve Gelişim Departman yöneticilerinin bulunduğu “Tbemark” grubu çatısı altında Yönetim ekibinde yer aldığı gibi “Gelişim ve Değişim” konuları hakkında strateji ve sinerji yaratılmasına destek vermektedir.

“Tbemark” ve “Özyeğin Üniversitesi” işbirliği ile gerçekleştirilen PrET (Pre-Employment Training) projesinde, öğrencilerin iş hayatına alışması süreçlerine destek sağlamak adına yetkinlik tasarımı, eğitmen ve koç olarak yer almıştır. Projenin ikinci adımı olan 2021 yılı için tasarlanan kısmında da benzer rollerde değer yaratmaya devam etmektedir.

 

İzmir’de yaşayan, evli ve Deniz adında bir oğlu olan Salih Kayıhan, şubat 2021 tarihi itibariyle Profesyonel Koç, Points of You® Explorer, Eğitmen&Yetkinlik Liderlik Gelişim Süreç Tasarımcısı ve Eğitim Teknolojileri Danışmanı olarak yeniden öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve değer yaratmaya devam etmektedir.