• Şimdi burada ve birlikte hayatı güzelleştirmek #işinizikolaylaştırıyoruz

Takımımız

PLUS THREE TAKIMI

NURŞEN AGATHE BATKİN

  | Profesyonel Koç  |  Points of You® Certified Expert  |  Tasarımcı  |  Kolaylaştırıcı  |  

İzmir doğumlu olan Nurşen Agathe BATKİN, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır.

2000 yılında İngiltere’ye yerleşmiş burada iş ve eğitim fırsatlarını değerlendirmiştir. 2002 yılında Birmingham Üniversitesi Uluslararası Çalışmalar alanında yüksek lisansını tamamlamış olup sonrasında uluslararası organizasyonlar, kurumlar ve derneklerde proje koordinatörü olarak Kanada, Belçika ve Fransa’da kariyerinde ilerlemiştir. Profesyonel kariyerinde, dünyanın pek çok ülkesinde eş zamanlı sürdürdüğü birçok farklı projenin yapılandırılması, organizasyonu, koordinasyonu ve yürütülmesini sağlamıştır.

2013 yılında kariyerine profesyonel koçluk, eğitim tasarım ve iş geliştirme alanında yön vermek için ülkesine dönmüştür. 2 yıl boyunca Lavisio Kurumsal Gelişim Merkezinde profesyonel koçluk, pazarlama ve organizasyonla alanlarında çalışmıştır.

2016 yılında, kolektif iş modeli tasarlayarak Plus Three “dream your way” şirketini kurmuştur. Points of You® Koçluk araçlarıyla 2016 Mayıs’ta tanıştıktan itibaren, her yaştan kişinin eğlenerek, ilham alarak oynayacağı, kendilerine önemli sorular soracakları bu eşsiz oyun ile “iyilik yap iyilik bul” hayalini gerçekleştirmektedir. 2018-2020 yıllarında Tim Danışmanlık ailesinin İzmir iş ortağı olarak fayda sağlayan projelerde yer almıştır.

Nurşen Agathe BATKİN, yaratıcı iş birlikleriyle yapılandırılmış çözüm ortaklıkları ile bireysel ve kurumsal gelişim odaklı profesyonel koçluklar, tasarımlar, eğitimler, atölyeler, programlar, organizasyonları tutkuyla, sevgiyle, cesaretle, tecrübeyle ve her gün yeniden öğrenerek yapmaktadır.

Ticaret Gazetesinde yayınlanan Köşe Yazıları:

Farkındalıkla Bir Mola